Kariera

Stale poszukujemy do współpracy grafików webowych oraz programistów. Aktualne oferty pracy:

Programista PHP/SQL

Obowiązki:

  • Tworzenie aplikacji bazodanowych w oparciu o PHP i MySQL, JavaScript, DHTML, AJAX
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznej wykonywanych systemów
  • Obsługa istniejących systemów - modernizacja, rozbudowywanie
  • Integracja wykonanych mechanizmów z szablonami (X)HTML + CSS

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Bardzo dobra znajomość baz danych MySQL, zarówno projektowania jak i optymilizacji
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, DHTML
  • Bardzo dobra znajomość (X)HTML, CSS
  • Umiejętność tworzenia poprawnego kodu
  • Terminowość, solidność, umiejętność planowania pracy dla siebie i zespołu
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie ze zrozumieniem dokumentacji
  • Podstawowa umiejętność obsługi programów graficznych (Photoshop)

Mile widziane:

  • Znajomość innych języków programowania np. ASP, ASP.NET

Grafik / Flash Developer

Obowiązki:

  • Tworzenie projektów graficznych dla serwisów internetowych
  • Tworzenie projektów interface'ów dla aplikacji internetowych/intranetowych
  • Tworzenie szablonów (X)HTML + CSS

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego programu graficznego (ze wskazaniem na Photoshop)
  • Doskonała znajomość oprogramowania Macromedia Flash oraz języka ActionScript
  • Terminowość, solidność, umiejętność planowania swojej pracy
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność projektowania elementów identyfikacji wizualnej
  • Umiejętność przygotowywania elementów graficznych do druku

Jeśli uważasz, że spełniasz nasze oczekiwania wyślij swoje CV oraz linki lub opis zrealizowanych projektów na adres praca@bull-design.pl.

UWAGA - po wysłaniu na podany powyżej adres e-mail wiadomości zostaniesz poproszony o autoryzację. Po dokonaniu autoryzacji prosimy wysłać wiadomość ponownie.